Prosinec 2009

Program ANGEL - Březolupy - Prosinec 2009

8. prosince 2009 v 18:14 Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...


Program našeho baru ANGEL BŘEZOLUPY na prosinec 2009 :


pátek 4.12. : DJ Štach Robert a Mikulášská Amundsen -RedBull párty: ke každé Váma zakoupené vodce Amundsen a RedBullu dostanete grátis ještě jednu vodku Amundsen k tomu - do devíti hodin vstup ZDARMA - návštěvníci z Kněžpole SVOZ ZDARMA do 23 hodin při plně obsazeném autě

sobota 5.12. : DJ Bond a jeho kreační show.: Čertovský večer s akcí: Jablko Berenzen pouze za 15 korun, -VSTUP po celý večer ZDARMA - návštěvníci z Komárova svoz ZDARMA do 23 hodin při plně obsazeném autě

pátek a sobota 11. a 12.12. : ANGEL ZAVŘEN - probíhá IX. Vánoční jarmarka, obecní zabíjačka, košt slivovice, ....

pátek 18.12. : DJ BOND a Montérková párty-Vstup do devíti ZDARMA a kdo přijde v montérkách má po celý večer VOLNÝ vstup. Tento den je panák BOROVIČKY jen za 1O korun. Návštěvníci z Mistřic svoz ZDARMA - do 23 hodin při plně obsazeném autě.

sobota 19.12. : od rána od 9 hodin probíhá na velkém sále tradiční Janáček "ANGEL" Cup-turnaj v malé halové kopané,přijďte povzbudit Vaše mužstva večer od 19.30 v clubu Angel DJ Robert Štach a akce: VEŠKERĚ piti za jednotnou cenu čehokoliv 18 korun za panáka- AKCE Měsíce prosinec :)

středa 23.12.: Vánoční diskotéka s DJ DEJW a akce: Míchané nápoje barmanů ze Zlína plus jejich FIRE show - přijďte si nechat namíchat drink dle Vaší chuti a nálady. Návštěvníci z Topolné svoz ZDARMA.

pátek 25.12. : DJ Robert Štach a WHISKY párty:několik druhů tohoto nápoje za super ceny od 2O korun za panáka. Návštěvníci z Bílovic mají svoz ZDARMA.

sobota 26.12. : Štěpánská taneční zábava se skupinou ExArgema a Reach na velkém sále. ExArgema - původní legendární složení této skupiny poprvé v Březolupech.

sobota 2.ledna : NOVOROČNÍ diskotéka DJ DEJW a akce : veškeré pití pouze 18 korun za panáka čehokoliv.

sobota 9.ledna : ARGEMA a Operace Artaban - host skupina Neutral

sobota 3O.ledna : první ples clubu ANGEL