Červen 2009

Masters Of Rock 09 - Program Autogramiád

26. června 2009 v 12:14 Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...


PROGRAM AUTOGRAMIÁD na Prosperita "Meet and Greet" Stage online!


PROGRAM AUTOGRAMIÁD:

Čtvrtek 9.7.
16:30 - 17:00 In Extremo
17:30 - 18:00 Rage
20:30 - 21:00 Shaman
21:15 - 21:45 Nightwish

Pátek 10.7.
13:40 - 14:10 Death Angel
15:30 - 16:00 Kataklysm
16:30 - 17:00 Korpiklaani
18:00 - 18:30 Dragonforce
19:30 - 20:00 Edguy
21:00 - 21:30 Deathstars

Sobota 11.7.
14:50 - 15:20 Axxis
16:15 - 16:45 Evergrey
17:45 - 18:15 The Sorrow
19:15 - 19:45 Stratovarius
20:00 - 20:30 Blind Guardian
20:45 - 21:15 Crucified Barbara
21:45 - 22:15 Tiamat

Neděle 12.7.
13:40 - 14:10 Audrey Horne
14:30 - 15:00 Heaven Shall Burn
15:15 - 15:45 Eluveitie
16:00 - 16:30 Die Happy
16:45 - 17:15 Schandmaul
17:30 - 18:00 Voivod
19:00 - 19:30 Arch Enemy
20:30 - 21:00 Europe

Masters Of Rock 2009 9.-12.7.09 - Program

17. června 2009 v 13:10 Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...

PROGRAM MASTERS OF ROCK 2009



čtvrtek 9.07.2009
15:00-15:30-Bethrayer (CZ)
15:45-16:30-Nil (Cz)
16:50-17:40-Fleret (CZ)
18:00-19:00-Vypsaná Fixa (CZ)
19:30-20:30-In Extremo (Ger)
21:00-22:30-Rage (Ger)
23:00-00:30-Nightwish (Fin)
01:00-02:00-Shaman (Brasil) + Orchestra (Turkey)

pátek 10.07.2009
13:00-13:40-Callejon (Ger)
13:55-14:40-Blowsight (Swe)
14:55-15:40-Keep Of Kalessin (Nor)
15:55-16:45-Kreyson (CZ)
17:00-18:00-Death Angel (USA)
18:30-19:30-Kataklysm (Can)
20:00-21:00-Korpiklaani (Fin)
21:30-22:30-Dragonforce (UK)
23:00-00:30-Edguy (Ger)
01:00-02:00-Deathstars (Swe)

sobota 11.07.2009
09:30-10:15-Gate Crasher (CZ)
10:30-11:20-Už jsme doma (CZ)
11:40-12:30-Kissin´Dynamite (Ger)
12:50-13:40-Mňága a Žďorp
14:00-14:50-Legion Of The Damned (Nl)
15:15-16:15-The Sorrow (Aut)
16:45-17:45-Axxis (Ger)
18:15-19:15-Crucified Barbara (Swe)
19:45-20:45-Evergrey (Swe)
21:15-22:30-Stratovarius (Fin)
23:00-00:30-Blind Guardian (Ger)
01:00-02:00-Tiamat (Swe)

neděle 12.07.2009
09:30-10:20-Innocens (CZ)
10:35-11:25-Interitus (CZ)
11:40-12:30-Audrey Horne (Nor)
12:45-13:35-Eluveitie (Swi)
13:50-14:50-Tleskač (CZ)
15:20-16:10-Schandmaul (Ger)
16:30-17:30-Heaven Shall Burn (Ger)
18:00-19:00-Die Happy (Ger)
19:30-20:30-Voivod (Can)
21:00-22:00-Arch Enemy (Swe)
22:30-24:00-Europe (Swe)

NOVINKA - Druhá "Coca-Cola Stage!

Pro letošní rok máme pro fanoušky velkou novinku! Poprvé se na "Masters " chystá program DRUHÉ "COCA-COLA" STAGE. Každý den se zde odehrají zajímavé koncerty mladých českých kapel. Druhá Stage bude umístěna v místech, kde v minulých letech stál Velkokapacitní stan DOMECZECH, který letos nebude, tedy v relaxační zóně vedle hlavní hrací plochy. Program Druhé "Coca-Cola" Stage najdete brzy na www.mastersofrock.cz


PROGRAM "COCA-COLA STAGE"
Čtvrtek 9.7.
20:00 - 20:45 Seven
21:00 - 21:45 Six Degrees Of Separation
22:00 - 22:45 Shockwave
Pátek 10.7.
20:00 - 20:45 Bed Sores
21:00 - 21:45 X-Left to Die - vítěz ČRL
22:00 - 22:45 Evarest
Sobota 11.7.
20:00 - 20:45 Dying Passion
21:00 - 21:45 Endless
22:00 - 22:45 Crashpoint
Neděle 12.7.
20:00 - 20:45 Free Fall
21:00 - 21:45 Memoria
22:00 - 22:45 Street Machine


Masters Of Rock 09 - Klipy účinkujících kapel

16. června 2009 v 21:24 Videoklipy ke stažení
Tak už se nám to blíží a 9.7.09 vypukne již 7. ročník jednoho z největších festivalu u nás a končit bude 12.7.09
Tady máte pár klipů kapel, které máte možnost na festlivalu vidět :


Korpiklaani - Vodka


Arch Enemy - Nemesis


Eluveitie - Inis Mona


DeathStars - Death Dies Hard


Nightwish - Wish I Had An Angel


Ovšem na MOR uvidíme Nightwish s novou zpěvačkou Annet
Nightwish - Amaranth


Edguy - Superheroes


Callejon - Zombiefied


CALLEJON - Phantomschmerz


HEAVEN SHALL BURN - Endzeit


Voivod - "The Getaway" The End Records


Vypsaná Fixa - 1982


In Extremo - Küss mich


KATAKLYSM - Taking The World By Storm


KEEP OF KALESSIN - Ascendant


Blind Guardian - Another Stranger Me


DRAGONFORCE- HEROES OF OUR TIME