Červen 2008

Cradle of Filth - EUROPEAN TOUR DEC. 2008

26. června 2008 v 12:46 Cradle Of Filth
Cradle Of Filth
CONFIRMED FOR EUROPEAN TOUR DEC. 2008

Cradle Of Filth will, along with Gorgoroth, Moonspell, Septic Flesh and Asrai, tour Europe in December. Be prepared for some very special shows!

The tour is presented by Terrorizer - Metal Hammer - Zillo - Metal.de
Jul 11 200810:00A
Metal ShowBlome, Latvia
Dec 1 20087:00P
ForumLondon, UK
Dec 2 20087:00P
BataclanParis, France
Dec 3 20087:00P
013Tilburg, Holland
Dec 4 20087:00P
GarageSaarbrucken, Germany
Dec 6 20087:00P
Z7Pratteln, Swizerland
Dec 7 20087:00P
PalanordBologna, Italy
Dec 8 20087:00P
Planet MusicVienna, Austria
Dec 9 20087:00P
Petofi HallBudapest, Hungary
Dec 11 20087:00P
ReithalleDresden, Germany
Dec 12 20087:00P
CCN WeimarhalleWeimar, Germany
Dec 13 20087:00P
Hof Ter LooAntwerpen, Belgium
Dec 14 20087:00P
HuxleysBerlin, Germany
Dec 16 20087:00P
VegaCopenhagen, Denmark
Dec 17 20087:00P
Live Music HallCologne, Germany
Dec 18 20087:00P
HugenottenhalleNeu Isenburg, Germany
Dec 19 20087:00P
BackstageMunchen, Germany
Dec 20 20087:00P
Hyde ParkOsnabruck, Germany


21.6.08 Bůrovce -Tuňák2 (Praetorian, Darkil, Neutral, HYSTERIA, Katakomby)

23. června 2008 v 15:53 Různé AKCE! - Fotky
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotkuklikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku
klikni pro další fotku


21.6.08 Tuňák ekšn Bůrovce (Praetorian, Darkil, Neutral, HYSTERIA, Katakomby)

20. června 2008 v 20:14 Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...
http://public.hysteria-metal.cz//promo_materialy/AKCE_PLAKATY_UPOUTAVKY/TunakII.Topolna.gif
PÁTEK 20. 6. 2008
Dřívější čas není možný - program je docela nabitý.
16.00 Otevření areálu
18.00 Zahájení tuning srazu COCA COLA Tuňák II

20.00 TANEČNÍ LIGA PÁRTY
- rozdáme CD za více než 30.000 Kč.
- hraje DJ z hudebního vydavatelství POPRON TRAXX
- DJ FRANTA BABKA + DJ MEYW




03.00 Noční klídek

__________________________________________________________

SOBOTA 21. 6. 2008

10.00 Zahájení hlavního dne
tuning srazu COCA COLA Tuňák II
- představení programu, tuning soutěží a průběhu celého dne



11.00 PRAETORIAN
- koncert skupiny

12.00 Polední pauza
14.00 Spanilá jízda okolím

16.00 RACKET
- tuningová soutěž o nejhlučnější výfuk a audio

DARKIL

17.30 DARKIL
- koncert skupiny

18.00 Vyhlášení výsledků tuning soutěže RACKET
Vyhlášení výsledků tuning soutěže STYLING



DARKIL

19.00 DARKIL



20.30 NEUTRAL
- koncert rockové skupiny

21.00 Vyhlášení začátku tuning soutěže LIGHTING
- osvětlení exteriéru a interiéru vozů



21.20 NEUTRAL
- koncert rockové skupiny



22.00 HYSTERIA
- vystoupení rockové kapely z Uherského Hradiště

22.30 Vyhlášení výsledků tuning soutěže LIGHTING



23.00 HYSTERIA

- vystoupení rockové kapely z Uherského Hradiště

00.00 FIRE SHOW
- působivé vystoupení s ohňovými efekty





00.30 KATAKOMBY
- koncert skupiny

01.30 ROCKOTÉKA


03.00 Noční klídek

__________________________________________________________________

NEDĚLE

Dopoledne - volná debata k průběhu srazu
11.00 Konec srazu


Veškeré časy jsou orientační, změna programu, nebo časový posun vyhrazen.



14.6.08 Zahradní Slavnost - Březolupy - Zahrádka

11. června 2008 v 17:58 Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...



Autogramiády Masters Of Rock 08"

9. června 2008 v 17:51 Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...
Autogramiády Masters OF Rock
čtvrtek 10.07.2008
16:20-16:50Korpiklaani (Fin)
17:00-17:30Avantasia (Int.)
18:00-18:30Sirenia (Nor)
18:45-19:15Doga (CZ)
20:00-20:15Def Leppard (UK)
21:00-21:30Ministry (USA)
pátek 11.07.2008
13:00-13:30Jaksi Taksi (CZ)
15:10-15:40Haggard (Ger)
15:50-16:20Fourever (Swe)
16:40-17:55Sabaton (Swe)
18:30-19:00Annihilator (Can)
20:30-21:00Oomph! (Ger)
21:10-21:40Moonspell (P)
sobota 12.07.2008
12:10-12:40Horkýže Slíže (SK)
12:50-13:20Stormwarrior (Ger)
13:30-14:00Alestorm (UK)
15:30-16:00Brainstorm (Ger)
18:30-19:00Amon Amarth (Swe)
19:10-19:40Tristania (Nor)
20:30-21:00My Dying Bride (UK)
21:10-21:40Arakain (CZ)
neděle 13.07.2008
15:30-16:00Bloodbound (Swe)
17:00-17:30Communic (Nor)
17:45-18:15Sonata Arctica (Fin)
18:30-19:00Volbeat (Den)
19:15-19:45Within Temptation (Nl)
19:50-20:20Die Apokalyptischen Reiter (Ger)
20:30-21:00Gotthard (Swi)

Program na Masters Of Rock - 10.-13.7.08"

3. června 2008 v 21:37 Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...
Změna programu vyhrazena!
čtvrtek 10.07.2008
14:45-15:15Rattle Bucket (CZ)
15:30-16:20Doga (CZ)
16:35-17:25Sirenia (Nor)
17:45-18:45Korpiklaani (Fin)
19:15-20:30Ministry (USA)
21:30-22:45DEF LEPPARD (UK)
23:15-01:00AVANTASIA (Int.)
pátek 11.07.2008
10:30-11:00Komunální Odpad (CZ)
11:10-11:40Totální Nasazení (CZ)
11:50-12:30Jaksi Taksi (CZ)
12:40-13:20Dying Passion (CZ)
13:30-14:10Dark Gamballe (CZ)
14:25-15:05Fourever (Swe)
15:25-16:15Engel (Swe)
16:35-17:25The Sorrow (Aut)
17:45-18:45Haggard (Ger)
19:15-20:30Sabaton (Swe)
21:00-22:15ANNIHILATOR (Can)
22:45-00:15OOMPH! (Ger)
00:45-02:00Moonspell (P)
sobota 12.07.2008
10:00-10:30Existence (CZ)
10:45-11:25Salamandra (CZ)
11:40-12:20KJU: (Ger)
12:35-13:25Alestorm (UK)
13:45-14:35Horkýže Slíže (SK)
14:55-15:45Stormwarrior (Ger)
16:05-17:05Tristania (Nor)
17:30-18:35Brainstorm (Ger)
19:15-20:25Arakain + Plzeňská Filharmonie (CZ)
20:55-22:15AMON AMARTH (Swe)
22:45-00:15APOCALYPTICA (Fin)
00:45-02:00My Dying Bride (UK)
neděle 13.07.2008
10:00-10:30Power 5
10:40-11:20E!E (CZ)
11:40-12:30Endless (CZ)
12:45-13:35Nil (CZ)
13:55-14:55Bloodbound (Swe)
15:15-16:15Communic (Nor)
16:45-17:45Volbeat (Den)
18:00-19:15Gotthard (Swi)
19:45-21:15SONATA ARCTICA (Fin)
21:45-23:15WITHIN TEMPTATION (Nl)
23:45-01:00Die Apokalyptischen Reiter (Ger)
Potvrzené kapely Masters Of Rock 2008!

zdroj: www.mastersofrock.cz