Program ANGEL Březolupy na Duben 2007

7. dubna 2007 v 14:40 |  Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...


AKTUÁLNÍ PROGRAM TANEČNÍHO BARU ANGEL

Vítejte na našich stránkách ...
NOVINKA: Jednou měsíčně budou pravidelně probíhat tzv. rockové akce, při které vystoupí obvykle 4 skupiny které se ucházejí o přízeň publika. Kapely se mohou hlásit telefonicky nebo e-mailem.


Nabízíme Vám bezplatné posílání programu, novinek a aktualit o chystaných akcích na Váš e-mail nebo formou SMS na Váš mobilní telefon.

Pro aktivaci či deaktivaci této služba nám napište na náš e-mail nebo pošlete SMS na náš telefon ...

Program ANGEL baru-clubu na měsíc Duben 2007 :pátek 6.4. DJ Robert Stach a akce: míchané nápoje přímo od barmana Chozzé ze Stodolní ulice v Kubánském duchu.

sobota 7.4. Technoparty Bodyshot v clubu Angel: akce večera:teqilla za 18 korun zahraje vice jak 8 DJs


neděle 8.4. akce na velkém sále sportovní haly Březolupy: koncert skupiny Arakain, dále vystoupí: Hysteria, DYMYTRY, Neutral, vstup předprodej 140,- předprodeje: Uh.Hradiště: prodejna CD.MC Record music Prostřední ulice, Zlín: prodejna MC,CD Forte music u hlavní brány do bývalého Svitu.


pátek 13.4. DJ Faier a tanečnice Matylda z Brna

sobota 14.4. Rock action party, vystoupí skupiny: Vysoké napětí-punk ze Vsetína, Gerischau-heavy rock z Březolup, Diverzanti-SKA punk z Hodonína, Havárie:SKA z Veselí nad Moravou DJ Dejw a akce večera: teqilla za 18 korun, vstup 40 korun


pátek 20.4. DJ Robert Stach, tanecnice Blažena z Hodonína, do devíti hodin vstup zdarma

sobota 21.4. DJ Faier a akce: VSE Za 18 korun: veškeré druhy jakýkoliv nápoju za jednotnou cenu 18 korun za jednoho panáka, vstup ZDARMA po celý večer

pátek 27.4. DJ Robert Stach a tanecnice Dáša Nahoře bez, do devíti hodin vstup zdarma

sobota 28.4. DJ Dejw a akce: Puschkin zlaty do pulnoci za 18 korun, vstup do devíti zdarma, pak jen 30 korun.Veškeré info o programu našeho clubu-baru-obdržíte na čísle :608123455.


MIMO JINÉ PŘIPRAVUJEME ZÁVĚREČNÝ VÍKEND:

pátek 11.5. VSTUP zdarma a teqilla od 15 korun,každé třetí pivo zdarma

sobota 12.5. Závěrečná diskotéka: po celý večer VŠE ZA 18,-opékání prasete, skupina Kabrňáci a jejich SKA host před barem, dvě tanečnice a další atrakce.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama