MASTERS OF ROCK - březen 2007-Zlín-MANOWAR

1. října 2006 v 14:39 |  Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...
MANOWAR vydávají 6.10. nové minialbum, nestihnou však vydat letos velkou desku, a tak posouvají světové turné na březen 2007!
Ve středu 6. září jsme se společně s redakcí Rock magazínu Spark a dalšími světovými medii účastnili prezentace nového EP "The Sons Of Odin" skupiny MANOWAR, která proběhla v Hamburgu. Dobrá zpráva je, že EP obsahuje velmi kvalitní, zbrusu nové skladby (Odin, The Ascension, King of Kings). Jsou to opět Manowar tak, jak je fanoušci znají! Chorály, jedinečný rozsah nezaměnitelného hlasu Erica Adamse, strhující hudba z pera Joey De Maia. Navíc součástí minialba bude téměř čtyřicetiminutové video z loňského festivalu Earthshaker. Manowar zde sdělili i zprávu o tom, že se jim nepovede do konce roku zvládnout vydat nové velké album.
Práce ve studiu nešly tak rychle, jak by si přáli. Protože chtějí předložit svým fanouškům opravdu 100% kvalitu, rozhodli se vydat album až v lednu 2007. Znamená to však to, že se posouvá i prosincové světové turné "Demons, Dragons and Warriors Tour", a to na březen 2007. Vstupenky zůstávají v platnosti. O nových termínech pro Českou Republiku - Zlín, Pardubice a Plzeň Vás budeme informovat v nejbližších dnech.
OSTRAVSKÝ KONCERT MANOWAR 9.12.2006 BYL ZRUŠEN!
Skupina Manowar se již podruhé rozhodla přeložit datum ostravského koncertu. Původní termín 31.3. byl přeložen na 9.12.2006, ale ani v tomto datu se koncert neuskuteční. Kapela vzhledem k tomu,že práce na nové desce probíhají velmi pomalu, přeložila celé turné až na březen 2007.
Pořadatel ostravského koncertu - Agentura Velryba - se vzhledem k neustálým odkladům data koncertu ze strany Manowar rozhodla ostravský koncert úplně zrušit.
Majitelé zakoupených vstupenek můžou vstupenky vracet od 1.10.2006 do 15.12.2006 v předprodejích kde vstupenky zakoupili. Vstupenky musí být nepoškozené, majitelům bude vráceno vstupné v plné výši.
V případě, že majitelé vstupenek budou chtít koncert Manowar navštívit, můžou si zakoupenou vstupenku ponechat a s ní navštívit zlínský koncert Manowar, který se uskuteční v březnu 2007. Přesné datum zlínského koncertu bude oznámeno v nejbližších dnech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama