Říjen 2006

Pátek-Centrála a Sobota- NO Name,Reflexy a Bessar unggas

31. října 2006 v 19:21 Různé AKCE! - Fotky
Sobota- NO Name,Reflexy a Bessar unggas
cesta dóm ,ale to je hned

Program ANGEL - Březolupy - Říjen-Listopad 2006

30. října 2006 v 22:33 Programy různých barů, festivalů a různé koncerty...

AKTUÁLNÍ PROGRAM TANEČNÍHO BARU ANGEL

NOVINKA: Jednou měsíčně budou pravidelně probíhat tzv. rockové akce, při které vystoupí obvykle 4 skupiny které se ucházejí o přízeň publika. Kapely se mohou hlásit telefonicky nebo e-mailem.

program našeho baru na měsíc říjen 2006 :
6.10.DJ Robert Stach a tanecnice adriana
7.10.Rock party:: DJ Schock a vystoupi skupiny:Bessar Unggas,Backurky z mechu a dalsi:akce :Teqilla za 18 korun,vstup:40 czk
13.10.cimbalova muzika VINAR-zapaleni Brezolupsky hodu a DJs Robert Stach
14.10.hodova zabava na velkem sale
20.10.DJ Robert Stach a tanecnice Lenny
21.10.hodove dozvuky na velkem sale
28.10.koncert skupiny NO Name,Reflexy a Bessar unggas


program našeho baru na měsíc listopad 2006 :

patek 3.11.DJ Rober Stach,tanecnice Nella
sobota 4.11.Rock Action Party:DJ CRI CRI a vystoupi skupiny:
-Nahodne asociace
-Nohow
-Rozjete japko
-Imortela
patek 10.11.DJ Stach Robert a tanecnice Kalamity Jane
sobota 11.11.:prosim zduraznit:Alkehol plus Credo
patek 17.11.DJ Stach Robert plus tanecnice Monique nahore bez
sobota 18.11.prosim zduraznit:Reflexy,FOUSATEJ HAT a Menthally Corruptd
patek 24.11.DJ Stach Robert a tanecnice Dasa
sobota 25.11.DJ Mario a akce VSE ZA 18,-

Stone Sour-klipy

28. října 2006 v 14:03 Videoklipy ke stažení
Stone Sour-Reborn
Stone Sour-Get Inside
Stone Sour-Through Glass
Stone Sour-orchids live in Milan2003
Stone Sour-Idle Hands(live Rock Am Ring 03)
Stone Sour-Bother
Stone Sour-orchids (live rock am ring 03)
Stone Sour-Inhale
Stone Sour-30/30-150


Stone Sour-Členové

28. října 2006 v 13:08 Stone Sour
Skupina byla pojmenována podle nápoje, který se skládá z whisky a pomerančové šťávy. Stone Sour založili Corey Taylor a Joel Ekman.
Členové kapely:

Corey Taylor:
Corey je zpěvák a spoluzakladatel Stone Sour. Corey začínal ve Stone Sour, až potom začal zpívat ve SlipKnoTu. I jeho zpěv je jiný ve Stone Sour než ve SlipKnoTu, navíc Corey dodává, že ve Stone Sour má více prostoru na využití své fantazie.

James Root: James hraje stejně jako Corey i ve SlipKnoTu. Je to skvělý kytarista a ve Stone Sour má nastarosti držení rytmu a občas zahraje i nějaké sólo.

Josh Rand: Josh je druhý kytarista Stone Sour. Lidé ho popisují jako velmi příjemného chlapíka.

Shawn Economaki: Bassista Stone Sour. Velmi tichý chlapík.

Roy Mayorga: Kdysi hrával na bicí v Soulfly. Po odchodu Joela Ekmana (ex-bubeník) byl přijat do kapely. Už před jeho oficiálním příchodem do Stone Sour s kapelou nahrál album "Come Whatever May", protože Joel Ekman se v té době staral o svého vážně nemocného syna.

Stone Sour-Historie

28. října 2006 v 13:07 Stone Sour
Název je podle opojného Sour mixu (1 díl whisky a 1 díl pomerančového džusu)
"Jsme melodický hardrock s obsahem a iniciativou"
"Ten způsob psaní, který se tu objevuje, miluju, ale do Knot se nehodí." - Corey

Založeni v roce 1992 Coreym a bubeníkem J. Ekmanem. Pak se přidal Coreyho dlouhodobý přítel, basista Shawn Economaki. Začali hrát po různých klubech, ale nehráli žádný určitý hudební styl a ještě k tomu hráli skoro každou show s jiným kytaristou, protože nemohli najít nikoho nastálo. To se změnilo v roce 95 - kdy se k nim přidal James Root. 2 roky pak Stone Sour hráli v této sestavě, měli spoustu odlišných songů co by se žánrově asi nedaly zařadit.

V roce 97 byly nějaké rozpory a rozčarovaný Corey nechal Stone Sour být a vstoupil do Slipknot a každý si tak šel vlastní cestou. Joel založil rodinu a James později taky vstoupil do Slipknot. Shawn E. jim začal dělat stage managera.

V roce 2000 kytarista Josh Rand, dlouholetý přítel Coreyho, mu přinesl nějaké songy na kterých pracoval. Rok a půl na tom spolu dělali (vždycky když Corey přijel ze Slipknot turné) . Pak je napadlo, že když jsou ty songy tak dobré, že by mohli zkusit dát Stone Sour zase dohromady. Zkusili několik různých jmen, Project X, SuperEgo a Closure, ale pak se stejně vrátili k původnímu Stone Sour.

V září 2002 vydali CD Stone Sour. První singl byl Get Inside a ještě před ním se na soundtracku Spider-mana objevuje song Bother. (Corey je blázen do komiksů). Další jsou singly Bother a Inhale.

Stone Sour-Diskografie

28. října 2006 v 13:00 Stone Sour
Album Thumbnail
Come What(ever) May

1. 30/30-150
2. Come What(ever) May
3. Hell & Consequences
4. sillyworld
5. Made Of Scars
6. Reborn
7. Your God
8. Through Glass
9. Socio
10. 1st Person
11. Cardiff
12. Zzyzx Rd
Album Thumbnail
Self titled

01. Get Inside
02. Orchids
03. Cold Reader
04. Blotter
05. Choose
06. Monolith
07. Inhale
08. Bother
09. Blue Study
10. Take a Number
11. Idle Hands
12. Tumult
13. Omega

the.Switch-klipy

26. října 2006 v 19:07 Videoklipy ke stažení
the.switch
akvárko
závoj
závoj (live)
Shove It
Honzík
Donor
Hon na mě
Za mostem
Za mostem (live at kvileni-Lipnice 2005)
Rickets
Root (Deftones)
Teď

the.Switch-Fotky-I

25. října 2006 v 19:56 the.Switch

Fotky z natáčení videoklipu PERUŤ

Fotky z natáčení videoklipu Závoj
Fotky z natáčení alba Beautiful
Promo shots 2004
Fotky ze studia Hostivař - Praha - 2006

Wallpapers od fans


the.Switch-Fotky-II

25. října 2006 v 19:55 the.Switch

Fotky z koncertů:

Brno - Semilasso

Olomouc - KD Sidia
Klášterec nad Ohří - první koncert sezony 2005
Kvílení - Lipnice - 2005

the.Switch-Fotky-III

25. října 2006 v 19:55 the.Switch
Rockové Čarodějnice - Hvězda Praha
Plzeň - Pod Lampou - říjen 2005

the.Switch-Historie

25. října 2006 v 19:54 the.Switch
Vznik hudebního uskupení the.switch se datuje do podzimu roku 1996, kdy se kytarista Michal Novák (tehdejší kytarista hc metalových D.N.A.) a baskytarista Pavel Sovička (působící v punkové skupině BEZ POCHYB) rozhodli rozjet seatlový projekt. Bicích nástrojů se brzy ujal Martin Čermák (také ex D.N.A.) a zbývalo obsadit už jen post zpěváka. Ten na sebe nenechal dlouho čekat a s vidinou progresivnějšího vývoje skupiny u the.switch, opustil Štěpán Šatoplet svůj tehdejší bezejmenný projekt.
Po personalní změně na postu bubeníka, kdy Martina nahradil Tomáš Hejlík (Galan Marten), směřovala skupina směle vpřed a upevňovala si místo na české klubové scéně zejména vytrvalým koncertováním a každoročním nahráním nového materiálu vydávaného vždy ve vlastním nákladu. Díky vytíženosti jednotlivých členů the.switch nikdy nebyl dostatek času plně zabezpečovat booking, management a promotion, a tak si uskupení velice pomalu, ale poctivě vyšlapávalo svojí cestičku malými krůčky na vrchol.

Vše nabralo ty správné obrátky až s vydáním (opět ještě ve vlastním nákladu) EP Mutual Assured Destruction. Materiál už velmi vyspělý po hráčské stránce, navíc obdařený kvalitním, originálním zvukem přesvědčuje téměř každého posluchače a to i z řad uznávaných kritiků, že "the.switch patří v naší republice ke špičce hardcore crossoverového pole" (P.Korál, &Music).

Krátce po vydání tohoto CD se nám podařilo navázat kontakty s několika odborníky z oblasti filmu a začaly velké přípravy na natáčení prvního videoklipu na píseň "Závoj" ze zmíněného EP. Samotné natáčení probíhalo v červnu 2002, další fáze (vyvolání, grading, off-line a on-line střih) se však díky vytíženosti celého filmového štábu protáhly až do března následujícího roku. Výsledkem je však klip ve špičkové kvalitě (35 mm film), jež je naprosto srovnatelná s úrovní amerických videoklipů z hudebního kanálu MTV. Současně s dokončováním prací na tomto videu se nám podařilo navázat spolupráci s agenturou MAFO zastoupenou Martinem Fořtem, který se stal jakýmsi patronem v našem dalším počínání. Spolupráce však neměla dlouhého trvání a the.switch se vrací k předchozímu modelu self-managementu.

Rok 2004 se stal pro kapelu do té doby nejúspěšnějším rokem o kterém se dá hovořit jako o zlomovém. V soutěži Broumovská kytara jsme obsadili nejvyšší příčku, čímž jsme si zajistili prostor pro produkci na letním festivalu RockForPeople. Další soutěž, do které jsme se přihlásili, byla Jim Beam Music 2004. Ze 400 kapel jsme se dostali mezi nejlepších osm. Na Rock For People v rámci semifinále se nám podařilo zabodovat a postoupit do finále společně se skupinou LUS3. Jako finalistům zmíněné soutěže nám bylo nabídnuto odehrát několik velkých koncertů po boku Koller Bandu v čele s Davidem Kollerem (ex-Lucie).

Tento rok také opět ve vlastním nákladu vyšlo regulérní debutní album nesoucí název Beautiful. Kritiky nešetřily v recenzích superlativy a skupině se tak podařilo vystoupit na pomyslný vrchol amatérské scény. S vydáním alba se spustil kolotoč rozhovorů v rádiích, promo focení, účasti v hudebních pořadech všech českých televizních stanic (Noc s andělem, H.I.T., Madhouse a Inbox na óčku), výrazně stoupl počet zájemců o účast the.switch na různých koncertech či festivalech.

Alba Beautiful si všimly už i některé americké servery a tak the.switch zajišťují promotion a distribuci CD ve spojených státech. Čerstvě po obdržení velmi prestižního titulu: Vítěz soutěže Jim Beam Music 2004 a po skvělém turné se skupinou KollerBand a nezapomenutelných vystoupeních na tuzemských festivalech počaly přípravy materiálu na následovníka Beautiful.
Začátkem roku 2006 bylo připraveno a pečlivě vyladěno 12 nových skladeb. Nové album s názvem SVIT se nahrávalo původně v pražském studiu Hostivař, poté se celý proces přesunul do studia YGLOO kde proběhly zbývající dotáčky a finální mix. Mastering po jistých neshodách s New Yorským prestižním studiem Masterdisk zajistil Boris Carloff ve fantastickém studiu Velvet Mastering. S vydáním alba jsme si tentokrát nechali pomoci od mladého a ambiciózního vydavatele Lukáše Rychtaříka (Championship records). Kritici opět svorně zdvihli palec i nad tímto počinem a mediální masáž opět rozvířila vody okolo the.switch. Album se po prvním měsíci dostává na 24. příčku prodejnosti (žebříček centrálního distributora Panther) a po prvních třech měsících je první náklad 1000 kusů téměř celý rozprodán (přesně kolem 850 ks). Rádio rockzone se snahou podpořit mladé nezávislé umělce nasazuje druhý singl do denní rotace, píseň Teď, a jedná se o třetím (Peruť). Ten je zároveň podpořen videoklipem, který vzešel opět z dílny poloprofesionálního filmaře krávy (krava.net). Po totálním úspěchu videoklipu "Závoj" v pořadu Superpomeranč (od nasazení na prvním místě, kde setrval celé 4 týdny, až do systémového stažení z vysílání) věříme, že i videoklip k písni Peruť zaznamená stejně fantastický výsledek. Premiéra klipu Peruť naplánována do pořadu Superpomeranč na ČT2, kde členové the.switch vystupují jako hosté Martina Zellera. Kapela the.switch se také dostává do časopisu FILTER, kde získala celostránkový profil a skladbu na přiloženém CD sampleru (náklad 30 000ks). Dalším velkým úspěchem byl dvoustránkový profil ve výročním 250. čísle Rock & Pop a skupina the.switch vystupuje jako čestný host na výročním koncertě zmíněného časopisu po boku Wohnout a Visací zámek. Tento koncert natáčí Česká televize pro pořad Noc s Andělem.

V současnosti the.switch stále vytrvale koncertují po celé ČR a začínají připravovat skladby na nové album, které by mohlo vyjít koncem roku 2007.Murderdolls-členové

25. října 2006 v 16:17 Murderdolls
Joey Jordison
Hraje na bicí Pearl a činely Paiste Rude
Datum narození: 26. 4. 1975
Výška: 5"3
Váha: 160lbs
Zaměstnání před Slipknot: Noční směny na benzínce v Des Moines. Od tama ho ale brzo vykopli prtože prý 'děsil zákazníky'. Vlastně za ním vždycky přišel Shawn, pustili si metal na plné pecky a vymýšleli Slipknot.
Joey je kromě Murderdolls taky ve skupině Hell Pig, ale to je ještě všechno v začátcích. Jeho další project je Amiccus, ale ti teď nic neplánují.
Pravé jméno: Nathan Jonas Jordison, ale odjakživa se mu říká Joey.
Předzdívka: Superball (K té předzdívce přišel tak, že jednou byl po show tak naštvaný, že skákal po místnosti a řval) nebo Anal
Má dvě sestry a úžasnou mamku - obrovská fanynka Slipknot, nenosí nic jiného, než Slipknot a Murderdolls oblečení. Nevlastní otec v prosinci 2002 zemřel.
Jednou na tour s Coal Chamber s sebou neměl svého technika a byl z toho tak vytočený, že rozebral svůj drum set a začal jednotlivé části házet proti zdi. Přitom si rozřízl koleno a týden nemohl hrát.
Jednou po něm Shawn hodil pivní sud. Joey nestačil uhnout a tak má na hlavě pořádnou jizvu.
Koníčky: hudba, videohry, spánek a sex.
Když mu bylo 6 let, viděl v místních novinách zprávu, že v Des Moines byl Ozzy Osborne a ukousl hlavu netopýrovi. Na malého Joeyho to tak zapůsobilo, že si pár dní později koupil CD Blizzard Of Ozz.
Od 6ti let miluje horory a gore. Metal poslouchá od 13ti
Hudba, která ho dost ovlivnila: The Venom, Slayer, Jane´s Addiction, Police, Cannibal Corpse, Mercyful Fate, KISS, Fantomas, Misfits, Melvin, Black Sabbath.
Je nejmenší a nejukecanější člen Slipknot.
Na kytaru začal hrát v pěti letech a hraje na ni stejně dobře jako na bubny.
První bubny dostal v 10ti letech. Ty ale rozmlátil, když se mu nedařilo s činelama, ačkoli cvičil od příchodu ze školy dlouho do noci. Rodiče mu k Vánocům koupili nové.
Udělal remix Mansonova Fight Songu. Taky se objevil v jeho videoklipu k songu Tainted Love.
Manson zase pro změnu hrál v Dead In Hollywood klipu od Murderdolls. Je Mansonův velký fanoušek a propařili spolu celý Ozzfest.
Nejoblíbenější horor - The Phantasm Car.
Stále žije se svou matkou... v tom samém pokoji, ve kterém spával od svých 2 let. Jeho máma je zároveň jeho nejlepší kamarádka (nejlepší kamarád je prý Paul) a strká mu jídlo pode dveřmi.
Před Slipknot byl ve skupinách Motividious a Anal Blast (CD Vaginal Vempire napsal společně s Paulem)
První koncert, na kterém byl byli KISS na tour Asylium.
Sám sebe popisuje jako introvertního, tichého a pozorného.
Udělal zpětné vokály v songu Nothing Is Left z Burning Red CD (Machine Head).
S Trippem Eisenem založil Murderdolls.
Raději hraje na kytaru než na bubny.
Jeden z jeho největších snů je bubnovat pro Slayer.
Wednesday 13
.: Zpěvák.
.: Zakladatel skupiny Frankentstein Drag Queens from Planet 13 of Landis
.: Žije v Severní Karolíně se svoji manželkou Roxanne a dcerou Zoie.
.: Nikde nesděluje své jméno a myslím že asi skoro žádní fans neví, jak se ve skutečnosti jmenuje. Jeho předzdívka pochází z jeho 2 oblíbených televizních pořadů: The Munsters (1313 je jejich č.p.) a The Addams Family ("ta malá děvka Wednesday Addamsová")
.: Původně vstoupil do skupiny jako basák, ale za nějakou dobu po něm Joey chtěl, aby něco zazpíval a byl tak nadšen, že Dizzy letěl. Pak s Joeym přepsal většinu songů.
.: Pocit štěstí mu prý dodávají kuřata z KFC, televize a hudba Alice Coopera. Nejšťastnější byl prý v dětství, když sbíral figurky vojáků.. protože život byl jednoduchý.
.: Z žijících osobností nejvíce obdivuje Alice Coopera a Tim Burtona.
.: Jeho největší životní láskou je prý rodina. Prý by pro ni i zemřel..
.: Strašně by se chtěl naučit nějaké triky s jo-jem.
.: Jeho nejcharakterističtějším znakem je podle vlastních slov jeho smysl pro humor.
.: Nejoblíbenější spisovatel - Dr. Seuss
.: Používá Blue Tooth zubní pastu. :)
Eric Griffin
.: Basista.
.: Zakladatel skupiny Synical.
.: Je z Bostonu, ale teď žije v Los Angeles.
.: Kdysi s Benem prodávali oblečení na Merlose Avenue.
.: Objevil se ve videích Cold (Static-X) - jako upír, Back To School (Deftones), Movies (AAF) a taky se mihnul ve filmu Queen Of The Damned.
.: Jeho první kencert na kterém byl byli Motley Crue.
.: První desky: Když mu bylo 6, dostal album Dynasty (KISS) a v páté třídě Shout At The Devil (Motley Crue) a Stay Hungry (Twisted Sister)
Ben Graves
.: Bubeník, hraje na bubny od svých 12/13ti let.
.: Narozen 5. listopadu v Bostonu, od roku 2001 žije v Los Angeles. Prodával s Erikem oblečení.
.: Narozeniny má 5. listopadu.
.: Miluje Cookie Crips sušenky a jí je přímo z krabice.
.: Narozen 5. listopadu.
.: Má piercingy v obou uších, levé nosní dírce a ve rtu.
.: Tetování - dvě rudé růže na pravém rameni.
.: Nejoblíbenější barvy: červená, černá, fialová, zelená.
.: nejoblíbenější pití: minerálka & Red Bull (před koncertem) / "Heineken & Heineken" (po koncertě)
.: Nejoblíbenější skupiny: Mindless Self Indulgence, Marilyn Manson, Orgy, Deadsy, NIN, White Zombie, Coal Chamber.
.: Nejoblíbenější filmy: Halloween, Strange Days, The Terminator, Pulp Fiction, Blade Runner, Predator.
.: Nejoblíbenější televizní seriály: The Munsters, Jackass
.: Má rád horory, thajská jídla, zkažené holky
.: Nenávidí rána, provoz v LA, účty svého mobilu.
Acey Slade
.: Kytarista.
.: Má předzdívky Mr. Bones, Bones a Acey Bat.
.: Narozen 14. prosince 1974.
.: Má hnědé oči.
.: Předchozí kapely: Vampire Love Dolls a Dope (1999 - 2000)
.: Má rád Nightmare Before Christmas, Jacka Skellingtona, komiksy Sandman, červenou, suši, koláče, belgickou čokoládu, černošky.
.: Pracuje na nějakém vlastním side projek

Dozvuky 2006

23. října 2006 v 21:42 Různé AKCE! - Fotky
Tady sa nepije nebo jako ják??
z hospody rovnou do haly,to je hned
vššššššššššššššššššš né asi!!!DEFTONES - Fotky

8. října 2006 v 20:57 Deftones
Max a Corey

DEFTONES - Diskografie

8. října 2006 v 20:53 Deftones
Alba
Adrenaline (1995) Around the fur (1997) White Pony (2000) Deftones (2003)
Dema
Like Linus (1994)
Singly
Hexagram (cd 2003) Hexagram (7'' vinyl 2003) Minerva (cd 2003) Back to school (EP 2001)
Back to school (cd 2000) Change (cd 2000) My Own summer (shove it) (cd 1998) -1-
My Own summer (shove it) (cd 1998) -2- My Own summer (shove it) (gold vinyl 1998)
Be Quiet and Drive (Far Away) -1- (cd 1998) Be Quiet and Drive (Far Away) -2- (cd 1998)
Be Quiet and Drive (Far Away) (cd 1998) Bored (cd 1995)
7 Words (cd 1995) 7 Words (7'' vinyl 1995) 7 Words (mc 1995) 7 Words (mc 1995)
Soundtracky
Matrix Reloaded Queen of the damned Music from and inspirated by THPS3
Valentine Little Nicky MTV sports : Skateboarding featurig Andy Macdonald
Street sk8er Matrix The crow : city of angels Escape from L.A.