Srpen 2006

Stanování - Fotky

30. srpna 2006 v 20:37 Různé AKCE! - Fotky
Stanování v Březolupech!
Stanování no, na Svárově...

Manowar - Diskografie

30. srpna 2006 v 20:33 Manowar
BATTLE MYMNS (1982)
1.Death Zone
2.Metal Daze
3.Fast Taker
4.Shell Shock
5.Manowar
6.Dark Avenger
7.William´s Tale
8.Battle Hymn
INTRO GLORY RIDE (1983)
1.Warlord
2.Secret of Steel
3.Gloes of Metal
4.Gates of Valhalla
5.Harted
6.Revelation
7.March for Revenge
HALL TO ENGLAND (1984)
1.Blood of my Enemies
2.Each Dawn I Die
3.Kill With Power
4.Hail to England
5.Army of Immortals
6.Black Arrows
7.Bridge of Death
SING OF THE HAMMER (1984)
1.All Men Paly on 10
2.Animals
3.Thor
4.Mountains
5.Sign of the Hammer
6.The Oath
7.Thunderpick
8.Guyana
FIGHTING THE WORLD (1987)
1.Fighting the World
2.Blow your Speakers
3.Carry On
4.Violence and Bloodshed
5.Defender
6.Holy War
7.Master of Revenge
8.Black Wind Fire and Steel
KINGS OF METAL (1988)
1.Wheels of Fire
2.Kings of Metal
3.Heart of Steel
4.Sting of the Bumblebee
5.The Crown and the Ring
6.Kingdome Come
7.Pleasure Slae
8.Hail and Kill
9.The Warrior Player
10.Blood of the Kings
THE TRIUMPH OF STEEL (1992)
1Aciles, Agony and Ecstasy
2.Metal Warriors
3.Ride the Dragon
4.Spirit Horse of the Cherokee
5.Burning
6.The Power of thy Sword
7.The Demon´s Whip
8.Master of the Wind
LOUDER THAN HELL (1996)
1.Return of the Warlord
2.Brothers of Metal
3.The Gods made Heavy Metal
4.Courage
5.Number 1
6.Outlaw
7.King
8.Today is a Good Day to Die
9.My Spirit Lives on
10.The Power
HELL ON WHEELS (1998)
CD1:
Manowar
Kings Of Metal
Kill With Power
Sign Of The Hammer
My Spirit Lives On
Piano Interlude
Courage
Spirit Horse Of The Cherokee
Blood Of My Enemies
Hail And Kill
Wariors Of The World
CD2:
Wheels Of Fire
Metal Warriors
Army Of The Immortals
Black Arrows
Fighting The World
Thor The Power Head
King
The Gods Made Heavy Metal
Black Wind Fire And Steel
Return Of The Warlord
Carry On
Battle Hymn
HELL ON STAGE LIVE
CD1:
Metal Daze
Dark Avenger
March for Revange
Hatred
Gates of Valhalla
Bridge of Death
William's Tale
Guyana (Cult of the Damned)
CD2:
The Warrior's Prayer
Blood of the Kings
Sting of the Bumblebee
Heart of Steel
Master of the Wind
Outlaw
The Power
The Crown And the King
Warriors Of The World (2002)
01 - Call To Arms
02 - The Fight For Freedom
03 - Nessun Dorma
04 - Valhalla
05 - Swords In The Wind
06 - An American Trilogy
07 - The March
08 - Warriors Of The World United
09 - Hand Of Doom
10 - House Of Death
11 - Fight Until We Die
Gods Of War (2007)
1.-Overture To The Hymn Of The Immortal Warriors
2.-The Ascension
3.-King of Kings
4.-Army Of The Dead,Part I
5.-Sleipnir
6.-Loki God Of Fire
7.-Blood Brothers
8.-Overture To Odin
9.-The Blood Of Odin
10.-The Sons Of Odin
11.-Glory Majesty Unity
12.-Gods Of War
13.-Army Of The Dead,Part II
14.-Odin
15.-Hymn Of The Immortal Warriors
16.-Die For Metal


Manowar - Historie

30. srpna 2006 v 15:16 Manowar
Historie
Skupinu založil v roce 1980 bývalý bedňák a pyrotechnik skupiny BLACK SABBATH Joey DeMaio. Hlavním cílem bylo stát se nejhlasitější skupinou na světe a zároveň i skupinou, ktera za něco stojí. Název Manowar si "vypůjčil" od jedné válečné lodi z 18. století. DeMaio je formálně basistou skupiny, ale jinak také skládá většinu písní. čtyri struny mu málokdy stačí, a tak hraje na své oblíbené nástroje jako kdyby šlo o doprovodné kytary.
DeMaio nejdříve angažoval kytaristu Rosse The Bosse (pravým jménem Ross Friedman), jenž si udělal jméno s newyorskými rockery THE DICTATORS. Těsne před příchodem byl Ross The Boss členem francouzské kapely SHAKIN' STREET. DeMaio a Ross zasadili semínka spolupráce v zákulisi newcastleske City Hall, kde Shakin' Street hráli jako předkapela Black Sabbath při jejich anglickém turné. DeMaio tehdy pracoval pro hvězdy večera jako pyrotechnik. Po skončení turné se oba sešli v New Yorku a začali hledat další muzikanty, aby založili skupinu, ze které se měla stát opravdová metalová kapela.
Jediný zpěvák, který na ně dokázal udělat dojem, byl Eric Adams, bývalý řezník a bourač masa, jenž o sobě tvrdil, že má hlasový rozsah pět a půl oktávy. Nejlepší bubeník na světě byl zjevně Donnie Hamzik. Když bylo obsazení kompletní, MANOWAR se vydali na rytířskou výpravu, která se podobala hledání Svatého Grálu; byli odhodlaní zdolat každého, kdo se jim postaví do cesty.
V roce 1982 EMI America zaplatila 250 dolaru za demo, které vedlo ke smlouvě s manažerem KISS Billem Aucoinem a nakonec i k prvnímu albu "Battle Hymns" (1982). Na desce vystupoval jako host Orson Welles, který namluvil komentář ke skladbě "Dark Avenger". Po prodeji 10 000 kopii ale firma ukončila spolupráci a doslova je vykopla.
Na tvrdší pokračování (album "Into Glory Ride")('83) se kapela rozešla s Aucoinem a najala si nového bubeníka Scotta Columbuse. Tvrdí se o něm, že buší do bicích tak silně, že se běžné sady rozpadnou. Hrál proto na bicí z nerez oceli, které měl vyrobené na zakázku. MANOWAR předvedli nového bubeníka na newyorskem metalovem festivalu "World War III.". Ve Státech se pak kapeli ujala firma Megaforce (v Evrope začínající Music For Nations), která při obřadném podpisu smlouvy dostala přesně to, s čím počítala - kapela si řádne otevřela obřadní dýkou žíly a podepsala se vlastní krví.
Nová značka pomohla financovat několik anglických turné, která se konala v letech '83 a '84. Na tom druhém už kapela propagovala své třetí album "Hail To England". Toto album bylo natočeno jako pocta těm, kteří se ukázali na prvním turné - tyto fanoušky přezdili na "Armádu Nesmrtelných".
V pořadí čtvrté album "Sign Of The Hammer" ('84) pomohla vydat značka 10 Records. Na této desce se zrodila heavy metalová klasika "All Men Play On 10", která vyšla i jako singl. Ona desítka v názvu neměla s novou firmou nic společného. Vztahovala se ke správnému nastavení hlasitosti na "10". To, co vychází z DeMaiových beden, je tak intenzivní, že basista tento efekt pokřtil na "černý vítr". Když hrají MANOWAR "All Men Play On 10" na koncertě, zvou vždy někoho z publika, aby si to zkusil ...
Kapela se, pokud jde o alba, na tři roky odmlčela a jezdila po koncertech, aby si utužila svou pověst. I když mohli v Evropě vystupovat jako hlavní hvězdy, v Americe bylo hrozně těžké sehnat pro ně nějakou předkapelu. MOTORHEAD byli možná jediní, kteří se nebáli s nimi vystupovat. S Lemmym & Co pak odehráli společně osm koncertů. V roce 1987 podnikli své první americké turné, známé jako "The Spectacle Of Might". Při tomto turné se také dostali do Guinessovy knihy rekordů jako nejhlasitčjší rock'n'rollová skupina na světě - dosáhli neuvěřitelných 160 decibelů.
Další studiové album "Fighting The World" ('87) vyšlo opět na nové značce Atco. Byla to jejich první digitálně nahrávaná deska. MANOWARu to umožnilo dosáhnout nového maxima hlasitosti. V táboře skupiny ale nebylo v této době všechno idealní. V roce 1988 Ross The Boss MANOWAR neuvěřitelně opustil. Nahradit ho se stalo téměř heroickým úkolem. Této výzvě se mohl postavit pouze jediný muž a tím byl Death Dealer, známý zbytku světa jako Dave Shankel. Death Dealer debutoval na albu "Kings Of Metal" ('88). Na tomto albu byla i sólová DeMaiova věc "The Sting Of The Bumble Bee" se zřejmě nejrychlejší hrou na basu vůbec, neboť místy metronom ukazoval fantastických 208 úderů za minutu. Předtím, než se MANOWAR pustil do nahrávání alba "Triumph Of Steel" ('93), byl Scott Columbus přinucen vzhledem k rodinným povinnostem opustit kapelu. Byl to přátelský rozchod a všechno napravil příchod nového bubeníka, který si říkal Rhino (Edwards). Jako gesto na rozloučenou Columbus věnoval Rhinovi svou nerezavějící sadu. Mladíka to tak dojalo, že svou vlastní soupravu podpálil a najal si fotografa, aby to celé zachytil. Album "Triumph Of Steel" představilo Rhina nic netušícímu světu prostřednictvím sóla na bicí uprostřed osmadvaceti minutového eposu "Achilles: Agony And Ecstasy In Eight Parts", založeném na pradávném mýtu o hrdisnkém Achillovi.
Ke slíbenému evropskému propagačnímu turné v roce 1992 nedošlo, ale až tu budou hrát příště, slíbili, že použijí dva autobusy - jeden pro ně samostné a ten druhý pro ženy a dívky, které si budou přát připojit se ke kapele a sloužit jí.
Kromě sexu - rozkoš, která je omezena jen na jejich fanynky - je největším komplimentem, který může kapela složit svým příznivcům mužského pohlaví Posvátný pozdrav - všichni členové kapely pokleknou na jedno koleno s rukama zdviženýma do výše a šťastnému příjemci skandují "Hail" (Sláva tobě !).
Na další, zatím poslední, album si fanoušci této skupiny museli počkat přes 3 roky. Mezitím se ke skupině vrátil Scott Columbus. Jak sam prozradil, bylo prý jen otázkou času, kdy se tak stane. I Rhino toto prý tušil. A proto, když k tomu došlo, pogratuloval Scottovi a vrátil mu i jeho nerez bubny. Další změna nastala na místě kytaristy. Ve skupině se objevil Karl Logan. Proslýchá se, že Joey ho objevil při projížďce na motorce. Albem "Louder Than Hell" ('96) se tedy "králové heavy metalu" opět vrátili na metalovou scénu.
Po vydání tohoto alba se konečně skupina rozhodla uskutečnit své turné po evropě. Toto turné neslo název "Hell on Wheels" ('97) stejně jako jejich poslední album, které na tomto turné živě nahráli. A během tohoto turné se poprvé MANOWAR dostal do naší republiky. Koncert se konal v Praze v malé sportovní hale. Po skončení koncertu členové prý uvedli, že české dívky jsou ty nejlepší na světě ?!?!?!
Kdo si myslel, že skupina MANOWAR navštívila naší zemi naposled, tak se ukrutně sekl, neboť dne 14.6.1998 byli opět v ČR, tentokrát však ve Zlíně.
NEWS: 1. Února 1999 vyšlo v evropě nové CD "Hell On Stage" a pozor toto album neobsahuje jen jedno, ani dvě ale rovnou tři CD. Ty dvě první jsou všude stejný, ale to magické třetí se liší podle země, kde bylo vydáno. Existují čtyři verze tohoto alba a to sice německá, španělská, francouzká a portugalská.


Soulfly - Wallpapery

28. srpna 2006 v 16:52 Soulfly

Wallpapery:

SoulflySoulfly Soulfly Soulfly SoulflySoulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly

Loga:

SoulflySoulfly Soulfly

Soulfly - Fotky

28. srpna 2006 v 16:51 Soulfly
Bobby BurnsBobby Burns Bobby BurnsBobby Burns Bobby BurnsBobby Burns Bobby Burns Bobby Burns Joe Nunez Joe Nunez Joe Nunez Joe Nunez Joe Nunez Joe Nunez Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Marc Rizzo Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Max Cavalera Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly Soulfly

Soulfly - Diskografie

28. srpna 2006 v 16:50 Soulfly

Soulfly (1998)

 1. Eye For An Eye (with Burton C. Bell and Dino Cazares)
 2. No Hope = No Fear
 3. Bleed (with Fred Durst and DJ Lethal)
 4. Tribe
 5. Bumba (with Los Hooligans)
 6. First Commandment (with Chino Moreno)
 7. Bumbklaatt
 8. Soulfly
 9. Umbabarauma (with Los Hooligans)
 10. Quilombo (with Benji and DJ Lethal)
 11. Fire
 12. The Song Remains Insane
 13. No (with Christian Olde Wolbers)
 14. Predjudice (with Benji)
 15. Karmageddon
CD Soulfly
CD Primitive

Prmitive (2000)

 1. Back To The Primitive
 2. Pain (with Grady Avenell and Chino Moreno)
 3. Bring It
 4. Jumpdafuckup (with Corey Taylor)
 5. Mulambo (with The Mulambo Tribe)
 6. Son Song (with Sean Lennon)
 7. Boom
 8. Terrorist (with Tom Araya and Jose Navarro)
 9. The Prophet
 10. Soulfly II
 11. In Memory Of... (with B.Rabouin, D.Perry, and J.Olbert)
 12. Fly High (with Asha Rabouin)

Soulfly 3 (2002)

 1. Downstroy
 2. Seek 'N' Strike
 3. Enterfaith
 4. One (with Cristian Machado)
 5. L.O.T.M.
 6. Brasil
 7. Tree Of Pain (with Asha Rabouin and Ritchie Cavalera)
 8. One Nation (with Greg Hall and Wiley Arnett)
 9. 9-11-01
 10. Call To Arms (with Danny Marianino)
 11. Four Elements
 12. Soulfly III
 13. Sangue De Bairro
 14. Zumbi
CD Soulfly 3
CD Prophecy

Prophecy (2004)

 1. Prophecy
 2. Living Sacrifice
 3. Execution Style
 4. Defeat U (with Danny Marianino)
 5. Mars
 6. I Believe (with Asha Rabouin)
 7. Moses
 8. Born Again Anarchist
 9. Porrada
 10. In The Meantime
 11. Soulfly IV
 12. Wings (with Asha Rabouin)

Dark Ages (2005)

 1. The Dark Ages
 2. Babylon
 3. I And I
 4. Carved Inside
 5. Arise Again
 6. Molotov (with Billy Milano and Paul Fillipenko)
 7. Frontlines
 8. Inner Spirit (with Nemanja "Coyote" Kojic)
 9. Corrosion Creeps
 10. Riot Starter (with Dave Ellefson)
 11. Bleak
 12. (The) March
 13. Fuel The Hate
 14. Stay Strong (with Ritchie Cavalera)
 15. Soulfly V
CD Dark Ages
DVD Soulfly

DVD Soulfly (2005)

DVD nabízí komplexní pohled na Soulfly. Disk je rozdělen do několika sekcí: V první naleznete více než hodinový sestřih z koncertů na různých místech světa (např.: Švédsko, Polsko), převážně jsou však ze současné doby. Krátkých šotů ze starších záznamů je na DVD také několik, bohužel však se zhoršenou zvukovou kvalitou. Ze záběrů vystupuje živelná síla jejich koncertů. V druhém dílu jsou ke shlédnutí všechna jejich videa, celkem jsou čtyři - Bleed, Back To The Primitive, Seek´n´Strike a Prophecy). Následuje rozhovor s Maxem Cavalerou, který byl pořízen v různých časových obdobích, počínaje rokem 1998. V rozhovoru Vás provede kompetní historií Soulfly. V další části jsou jako bonus tři další klipy - jedná se o záznamy z koncertu. V posledním dílu jsou tři doposud nevydané skladby - remixy písní Blow Away a Fire a demoverze Prophecy. DVD také obsahuje kompletní diskografii. Jedná se tedy o velmi reprezentativní průřez tvorbou Soulfly, který jistě nadchne všechny jejich fanoušky. Je to cenný dokument o jedné z nejoriginálnějších kapel na dnešní metalové scéně.

Soulfly - Něco o nich

28. srpna 2006 v 16:47 Soulfly
nebKOŘENY KRVAVÉ KOŘENY (1996-1997)
Možná se bude zdát divné začínat historii SOULFLY v době kdy Max a ostatní spokojeně hráli ve svých kapelách a kapelkách , ale právě v tom to období došlo ke mnoha událostem , které dali předpoklad pro vznik SOULFLY . Nešlo jen o události i hudebně bylo tohle pre-SOULFLY období důležité . SEPULTURA právě natočila své nejexperimentálnější album Roots , které bylo kladně přijato kritikou a fanoušky bylo zuřivě rváno z pultů . Doslova šílenství propuklo v USA kde SEPULTURA objížděla velkoměsta s putovním festivalem Ozzfest '96 . Všichni se zdáli být spokojeni s tím co dělají Max si hopsal na pódiu . Marcello D. Rapp to pódium nasvětloval . Roy Mayoga sbíral zkušenosti v punkových NAUSEA a nikdo z nich ani nesnil o tom že se jednou dají dohromady . Jenomže na konci toho báječného léta přišla první rána , která otřásla SEPULTUROU . Maxův nevlastní syn , který pomáhal s nim skládal Attitude , Dana Wells (D-LOW) zemřel při autonehodě v den kdy měla SEPULTURA hrát na festivalu Monsters of Rock. Jak přesně zemřel nebylo na veřejnost vypuštělo , ale nálada prvního alba SOULFLY dává lec os tušit . Max byl zdrcen náhle se mu převrátil svět . Snad ve snaze přijít na jiné myšlenky se SEPULTURA rozhodla vyrazit na mimořádně úspěšé turné po Evropě . Nálada v kapele určitě nebyla nejlepší na pódiu to ale nebylo znát kapela drtila fanoušky jak jen to šlo . A pak přišel 16. prosinec Max zrovna ležel ve svém hotelovém pokoji po dvou hodinovém koncertu v Londýnském Brixtonu a najednou zazvonil telefon : "jdeme za tebou" . Můžete hádat kdo to asi byl . Andreas , Igor a Paulo příšli za Maxem a co se tam doo

Soulfly - Historie

28. srpna 2006 v 16:45 Soulfly
Soulfly Soulfly se začali formovat v 2. polovině roku 1997 poté, co Max Cavalera v prosinci 1996 opustil Sepulturu, v níž předtím působil 14 let. Tomu ještě předcházela smrt jeho nevlastního syna, což jej hodně zasáhlo. Po odchodu ze Sepultury měl asi půlroční a pauzu a pak se rozhodl, že založí novou skupinu - Soulfly. Co to slovo znamená nikdo přesně neví. Max to vysvětluje jako "moment, kdy duše D-LOW (Dana Wellse - jeho nevlastního syna) opustila jeho tělo a vydala se na cestu k nebi."

V první sestavě hráli: Roy Mayorga (bicí), Marcell Diaz Rapp (basa), Jackson Bandeira (sólová kytara) a samozřejmě Max (kytara, zpěv). Manažerkou se stala Maxova žena Gloria Cavalera.

1998 nahráli první album, které jednoduše pojmenovali "Soulfly." Na albu si zahrálo mnoho hostů: např.: Chino Moreno, Fred Durst (Limp Bizkit) a členové Fear Factory. Poté odchází Jackson a na jeho místo přichází Logan Mader z Machine Head. Ten však po úspěšném turné, při němž zavítali i do Evropy odchází a raději zakládá vlastní kapelu - Medication a do Soulfly přichází Mike Doling (dříve Snot).

Píše se rok 2000 a Soulfly nahrávají další album - "Primitive." Tentokrát se změna stala na postu bubeníka, kde začal hrát Joe Nunez, který přidal i perkuse. Jako hosté byli přizváni např.: Corey Taylor (Slipknot) nebo Tom Araya (Slayer). Na novém albu se nevyskytuje jen brazilská etnika nebo trash, ale i rap a melodické vokály, o které se postarali Ashy Rabonin nebo Sean Lennon. Poměrně agresivní texty jsou namířené hlavně proti politikům a teroristům a celkově se navážejí na lidskou společnost. V témže roce se uskutečnilo i velké turné, při němž opět nevynechali Evropu.

Roku 2002 vychází 3. album, pojmenované "Soulfly 3." Opět proběhla změna ve složení: za bicí opět usedl Roy Mayorga, který chvíli působil v Medication. Na této desce jsou většinou rychlé písničky, většinou končící pomalou instrumentální pasáží. Hosty se tentokrát staly členové Maxovy rodiny (Ritchie zpívá v Tree Of Pain a Zion v One Nation). Opět následovalo celosvětové turné.

V září 2003 opět proběhla změna ve složení. Vystřídáni byli všichni kromě Maxe. Nové složení vypadá takto: Marc Rizzo (kytara), Bobby Burns (basa) a Joe Nunez (bicí a perkuse), který již se Soulfly hrál v období 1999 - 2001. Nové album "Prophecy" vyšlo roku 2004. První čtyři písničky nahrál na basu Dave Ellefson. Při následujícím turné navštívili i Českou republiku.

"Dark Ages", v pořadí již pátá deska vyšla na podzim 2005. Výjimečně nedošlo ke změnám ve složení kapely. Dark Ages je album asi nejtvrdší a nejagresivnější. Vyskytují se na něm motivy turecké, srbské, ruské a francouzské lidové hudby. Mezi mnohými hosty se na desce opět objevuje i Maxův syn Ritchie.

Fotky P.O.D

28. srpna 2006 v 16:43 P.O.D.

P.O.D-členové

28. srpna 2006 v 16:42 P.O.D.
Nick: Sonny
Jméno: Paul Joshua Sandoval
Role: Zpěvák
Datum narození: 16.5.1973
Rodina: Ženatý, dvě dcery - Shannon,Nevaeh,
Sonny je bratrancem Wuva.
Nick:Wuv
Jméno: Noah Charles Bernardo
Role: bubeník
Datum narození: 1973
Rodina: Ženatý, synové - Noophie,Niah
Wuv je bratrancem Sonnyho.
Nick:Traa
Jméno: Mark Traa Daniels
Role: basák
Datum narození: 1969
Rodina: Ženatý, synové - Ricky, Rijan
Nick:Jason
Jméno: Jason Paul Truby
Role: kytarista
Datum narození: 1974
Rodina: Ženatý, dvě dcery

P.O.D-diskografie

28. srpna 2006 v 16:39 P.O.D.


SKLADBY:

01: Wildfire
02: Will You
03: Change The World
04: Execute The Sounds
05: Find My Way
06: Revolution
07: The Reasons
08: Freedom Fighters
09: Waiting On Today
10: I And Identify
11: Asthma
12: Eternal
3:15
3:45
3:03
3:01
3:09
3:25
3:44
4:12
3:06
3:15
4:01
6:21Celkový čas: 44:23


Na nejnovějším albu Payable On Death pracovali P.O.D. přes dva roky. A čekání na toto album se vyplatilo. Prvotním singlem je skladba Will You

producent: Howard Benson
vydáno: 4. 11. 2003SKLADBY:

01: Set It Off
02: Alive
03: Boom
04: Youth Of The Nation
05: Celestial
06: Satellite
07: Ridiculous
08: The Messenjah
09: Guitarras de Amor
10: Anything Right
11: Ghetto
12: Masterpiece Conspiracy
13: Without Jah, Nothin'
14: Thinking About Forever
15: Portrait
16: Whatever It Takes


Album Satellite je předposledním počinem P.O.D. Bylo vydáno v roce 2001 a ihned sklidilo veliký úspěch. To dokazuje fakt, že se v Americe stalo i několikrát platinové.

producent: Howard Benson
vydáno: 2001

SKLADBY:

01: Greetings
02: Hollywood
03: Southtown
04: Checkin' Levels
05: Rock the Party
06: Lie Down
07: Set Your Eyes to Zion
08: Lo Siento
09: Bullet The Blue Sky
10: Psalm 150
11: Image
12: Shouts
13: Tribal
14: Freestyle
15: Follow Me
16: Outkast


P.O.D. vydali toto album v roce 1999 a právě The Fundamental Elements Of Southtown proslavili P.O.D. a to hlavně peckama Southtown a Rock The Party.

producent: Howard Benson
vydáno: 1999SKLADBY:

01: Intro
02: Southtown
03: Breathe Babylon
04: Rosa Linda
05: Draw the Line
06: Full Color
07: SabbathThe Warriors EP bylo poslední album, jehož producenty byli sami P.O.D.

producent: P.O.D.
vydáno: 1999SKLADBY:

01: Intro/One Day
02: Draw the Line
03: Selah
04: Know Me
05: Punk-Reggae Jam
06: Breathe Babylon
07: Preach
08: Full Color
09: Murder
producent: P.O.D.
vydáno: 1997
SKLADBY:

01: Intro
02: Know Me
03: Selah
04: Visions
05: Brown
06: One Day
07: Punk Rocks
08: Breath Babylon
09: Funk Jam
10: Preach
11: Reggae Jam
12: Full Color
13: Seeking the Wise
14: Live and Die
15:OutroAlbum Brown obsahovalo pro P.O.D. netypicky Intro a Outro.

producent: P.O.D.
vydáno: 1996
SKLADBY:

01: Coming Back
02: Let the Music Do the Talking
03: Draw the Line
04: Who is Right?
05: Get it Straight
06: Run
07: Snuff the Punk
08: Can You Feel It?
09: Three in the Power of One
10: Every Knee
11: Murder

Uplně první album od P.O.D. Ještě ho ale neprodukovali sami.

producent: Jeff Bellew, Mike-Ski, a P.O.D
vydáno: 1994

P.O.D. - Historie

28. srpna 2006 v 16:30 P.O.D.
Dříve než založili P.O.D, hráli chlapci - zpěvák Sonny, basista Traa,
kytarista Marcos(nyní Jason Truby) a bubeník Wuv - muziku jako Green Day,
Kid Rock nebo the The Mighty Mighty Bosstones.
Jako P.O.D. absolvovali turné "Anti Pop" se skupinou Primus.
Jedna z jejich písní "Whatever it Takes" je na soundtracku
Any Given Sunday a klipy na songy Southtown, Alive, Youth Of the Nations,
Satellite, Will You jste mohli vidět v hlavní rotaci na MTV a ostatních
hudebních kanálech.
Hrajeme už šest let a dostali jsem se na určitou úrověň, říká Wuv.
Při hraní si užijeme hodně srandy. Můžeme hrát hudbu, která se nám líbí
a to je nejlepší - zařádit si, zbavit se agrese. Ale když píšeme naše
písničky není to agrese, kterou chceme předat světu, ale láska, kterou
chceme ukázat.
Čtenáři časopisu HM zahrnuli P.O.D v hlasování na konci rok mnoha cenami,
včetně za nejlepší koncert, desku, obal desky za rok 1999, stejně jako za
nejlepší koncertní skupinu 90 let. Jejich show je vždy dynamická a divoká.
Wuv vysvětluje: Chceme lidem zpívat nové písničky. Agrese, kterou slyšíte
v naší hudbě je vášeň pro našeho Boha. Je to více vášeň než agrese - to je
rozdíl.
Někteří obchodníci měli problém se surrealistickým výjevem použitým na
obalu alba Fundamental elements of Southtown. Ten obrázek znázorňuje
člověka v tomhle světě jak hoří pro Ježíše - říká Wuv. Ale křesťanští
prodejci říkají - ne nemůžeme prodávat tohle album. Je na něm cigareta,
to na obalu mít nemůžeme. Skupina připustila oprávněnosti výtek a
křesťanští obchodníci prosadili upravenou verzi obalu. Tak jo jestli
to co je nutný k tomu, aby nějaká máma nebo babička mohla jejich dítěti
koupit tuhle desku tak to uděláme - říká Wuv.
Stejně tak i výjev na nejnovějším albu Payable On Death se většině
křesťanských prodejců nelíbil a neprodávali ho.
Na basu hraje černoch, bubeník je míšenec a Sonnyho předci jsou z Itálie,
Havaje a kdoví odkud ještě - říká Wuv. Můžeme hrát cokoliv, ať už rap,
hardcore nebo reggae. Nikdy jsme nepotřebovali žádnou škatulku, jestli
se nám nějaká hudba líbí necháme se jí ovlivnit.
Všichni čtyři členové kapely vyrostli na jihu San Diega, jak naznačuje
název alba Fundamental elements of Southtown. Na území poblíž mexických
hranic, kde se míchá americká městská a mexická kultura a kde šarvátky
a chudoba jsou každodenní realitou.
Wuvův příběh odráží drsnou realitu vyrůstání na tomto místě. Moje
máma mě měla v 15 letech, vzpomíná, mýho tátu vyhodili ze školy,
když byl v 9 třídě a nikdy ji nedokončil. Byli dost hodný, když mě vychovali.
Viděl jsem, jaký to pro ně bylo těžký a když mi bylo 9 nebo 10, moje
rodina se rozdělila. Můj táta skončil na ulici, asi půl roku žil
v chatrči, která vypadala jako garáž.
Wuvův táta, který měl sklony k záchvatům násilí, potkal Boha na jednom
pouličním křesťanském koncertu. Právě tehdy, kdy se život celé rodiny
začal měnit. Začalo to vlastně v kostele, říká Wuv, byla to úplná změna,
a stala se proto, že dal svůj život Bohu. Když jsem byl malej udělalo
to na mě velkej dojem. Spojilo to rodiče dohromady a já jsem začal mít
svého tátu rád. Je to můj nejlepší kámoš říká Wuv.
Když přišel čas dát dohromady kapelu, jak říká Wuv, nebylo pochyb, že
by měla hrát hudbu inspirovanou Kristem, přestože, jak tvrdí, neměl ani
on, ani zbytek skupiny, téměř žádné povědomí o křesťanském hudebním
světě. Název skupiny přišel od Wuvovy dívky, nyní manželky - Pracovala
v bance a řekla: Proč se nenazvete Payable On Deat? Je to termín z
bankovnictví - označuje dokument, kterej přisuzuje vše co po někom zbylo
někomu jinýmu, něco jako závěť. Řekli jsme, Jo to je jako to co Ježíš
udělal s našema hříchama. Usoudili jsme že se nás lidi budou ptát co
znamená náš název a to bude výbornej začátek pro rozhovor o víře.
Svým fanouškům říkáme bojovníci, protože jsou bojovníky, pro Krista,
všude na světě, bojují dobrej boj, říká Wuv.
Rád bych viděl děcka, který jdou vyjádřit do světa, ukazujou lidem,
jak moc je Bůh miluje. Tohle vyhlížíme: hnutí bojovníků.

Cradle of Filth - Diskografie

28. srpna 2006 v 13:14 Cradle Of Filth
The Principle of Evil Made Flesh (1994)
01. Darkness Our Bride
02. The Principle Of Evil Made Flesh
03. The Forest Whispers My Name
04. Iscariot
05. The Black Goddless Rises
06. One Final Graven Kiss
07. A Crescendo Of Passion Bleeding
08. To Eve Of Art Of Witchcraft
09. Of Mist And Midnight Skies
10. In Secret Love We Drown
11. A Dream Of Wolves In The Snow
12. Summer Dying Fast


V empire (1996)
01. Ebony Dressed For Sunset
02. The Forest Whispers My Name
03. Queen Of Winter, Throned
04. Nocturnal Supremacy
05. She Mourns A Lengthening Shadow
06. The Rape And Ruin Of Angels (Hosannas In Extremis)Dusk... and Her Embrace (1997)
01. Humana Inspired To Nightmare
02. Heaven Torn Asunder
03. Funeral In Carpathia
04. A Gothic Romance (Red Roses For The Devil's Whore)
05. Malice Through The Looking Glass
06. Dusk And Her Embrace
07. The Graveyard By Moonlight
08. Beauty Slept In Sodom
09. Haunted Shores

Cruelty and the Beast (1998)
01. Once Upon Atrocity
02. Thirteen Autumns And A Widow
03. Cruelty Brought Thee Orchids
04. Beneath The Howling Stars
05. Venus In Fear
06. Desire In Violent Overture
07. The Twisted Nails Of Faith
08. Bathory Aria: I. Benighted Like Usher
II. A Murder Of Ravens In Fugue
III. Eyes That Witnessed Madness
09. Portrait Of The Dead Countess
10. Lustmord And Wargasm (The Lick Of Carnivorous Winds)


From the Cradle to Enslave (1999)
01. From The Cradle To Enslave
02. Of Dark, Blood, And Fucking
03. Death Comes Ripping (Misfits cover)
04. Sleepless (Anathema cover)
05. Pervert's Church (From The Cradle To Deprave)
06. Funeral In Carpathia (Be Quick Or Be Dead mix)

Midian (2000)
01. At The Gates Of Midian
02. Cthulhu Dawn
03. Saffron´s Curse
04. Death Magick For Adepts
05. Lord Abortion
06. Amor E Morte
07. Creatures That Kissed In Cold Mirrors
08. Her Ghost In The Fog
09. Satanic Mantra
10. Tearing The Veil From Grace
11. Tortured Soul Asylum
Bitter Suites to Succubi (2001)
01. Sin Deep My Wicked Angel
02. All Hope In Eclipse
03. Born In A Burial Gown
04. Summer Dying Fast
05. No Time To Cry
06. The Principle Of Evil Made Flesh
07. Suicide And Other Comforts
08. Dinner At Deviant's Palace
09. Black Goddless Rises II
10. Scorched Earth Erotica

Lovecraft & Witch Hearts (2002)
Lovecraft
01.Creatures That Kissed in Cold Mirrors
02.Dusk and Her Embrace
03.Beneath the Howling Stars
04.Her Ghost in the Fog
05.Funeral in Carpathia (Be Quick or Be Dead Version)
06.The Twisted Nails of Faith
07.From the Cradle to Enslave
08.Saffron's Curse
09.Malice Through the Looking Glass
10.Cruelty Brought Thee Orchids
11.Lord Abortion
Witch Hearts
01.Once Upon Atrocity
02.Thirteen Autumns and A Widow (Red October Mix)
03.For Those Who Died (Return to the Sabbat Mix)
04.Sodomy and Lust (Sodom Cover)
05.Twisting Further Nails (Cruci-Fiction Mix)
06.Amor E Morte (Lycanthroy Mix)
07.Carmilla's Masque
08.Lustmord and Wargasm (The Relicking of Cadaverous Wounds)
09.Dawn of Eternity
10.Of Dark Blood and Fucking (Stripped to the Bone Mix)
11. Dance Macabre
12.Hell Awaits
13.Hellowed Be Thy NameLive Bait for the Dead (2002)
Concert
1.Intro - The Ceremony Opens
2.Lord Abortion
3.Ebony Dressed For Sunset
4.The Forest Whispers My Name
5.Cthulhu Dawn
6.Dusk And Her Embrace
7.The Prinicple Of Evil Made Flesh
8.Cruelty Brought Thee Orchids
9.Her Ghost In The Fog
10.Summer Dying Fast
11.Interlude - Creatures That Kissed In Cold Mirros
12.From The Cradle To Enslave
13.Queen Of Winter Throned
Demo Versions & Remixies
1.Born In A Burial Gown - The Polished Coffin Mix
2.No Time To Cry - Sisters Of No Mercy Mix
3.Funeral In Carpathia - Soundcheck Recording
4.Deleted Scenes Of A Snuff Princess
5.Scorched Earth Erotica - Original Demo Version
6.Nocturnal Supremacy - Soundcheck Recording
7.From The Cradle To Enslave - Under Martian Rule Mix
8.The Fire Still Burns


Damnation and a Day (2003)
01. A Bruise Upon The Silent Moon
02. The Promise Of Fever
03. Hurt And Virtue
04. An Enemy Led The Tempest
05. Damned In Any Language (A Plague On Words)
06. Better To Reign In Hell
07. Serpent Tongue
08. Carrion
09. The Mordant Liquor Of Tears
10. Presents From The Poison-Hearted
11. Doberman Pharaoh
12. Babalon A.D. (So Glad For The Madness)
13. A Scarlet Witch Lit The Season
14. Mannequin
15. Thank God For The Suffering
16. The Smoke Of Her Burning
17. End Of Daze


Nymphetamine (2004)
01. Satyriasis (Intro)
02. Gilded Cunt
03. Nemesis
04. Gabrielle
05. Absinthe with Faust
06. Nymphetamine (Overdose)
07. Painting Flowers White Never Suited My Palette (Instrumental)
08. Medusa and Hemlock
09. Coffin Fodder
10. English Fire
11. Filthy Little Secret
12. Swansong For A Raven
13. Mother of Abominations
14. Nymphetamine (fix)

Thornography (2006)

1. Under Pregnant Skies She Comes Alive Like Miss Leviathan
2. Dirge Inferno
3. Tonight in Flames
4. Libertina Grimm
5. Byronic Man
6. I Am The Thorn
7. Cemetery And Sundown
8. Lovesick For Mina
9. The Foetus Of A New Day Kicking
10. Rise Of The Pentagram
11. Under Huntress Moon
12. Temptation


Cradle of Filth - Harder DarkerFaster: Thornography Deluxe-2008
01. Murder In The Thirst
02. The Snake-Eyed and The Venomous
03. Halloween III - Season Of The Bitch (MISFITS cover) (remix)
04. Courting Baphomet
05. Stay (SHAKESPEARS SISTER cover)
06. Devil To The Metal

Godspeed On The Devil's Thunder (2008)


01. In Grandeur And Frankincense Devilment Stirs (Instrumental)
02. Shat Out Of Hell
03. The Death Of Love
04. The 13th Caesar
05. Tiffauges
06. Tragic Kingdom
07. Sweetest Maleficia
08. Honey And Sulphur
09. Midnight Shadows Crawl To Darken Counsel With Life (Instrumental)
10. Darkness Incarnate
11. Ten Leagues Beneath Contempt
12. Godspeed On The Devil's Thunder
13. Corpseflower
Biografie Papa Roach

26. srpna 2006 v 14:54 Papa Roach

biografie členů

Jacoby Dakota Shaddix
Přezdívka : Coby
Pozice v kapele : vokály
Datum narození : 28.7 1976
Žena/přítelkyně : žena Kelly
Děti : Makaile Shaddix, Jagger Shaddix
Jakoby se narodil 28.7 1976 v malém kalifornském městečku - Mariposa. Jeho rodiče se rozvedli když mu bylo 6let. V 16 řešil všechny své problémy s alkoholem. Chdil na Vacaville High, kde hrál na klarinet ve školní kapele. Tam se poznal s davem Bucknerem, se kterým v roce 93 založil kapelu s názvem Papa Roach. 19.7 1996 se oženil s Kelly a 23.3 2003 se narodil jejich první syn Makaile Cielo Shaddix. 13. října (?asi?) 2004 Kelly porodila druhé dítě, které se jmenuje Jagger. Jacoby si do nedávna říkla přezdívkou Coby Dick, ale časem se to změnilo jenom na Coby.
David Buckner
Přezdívka : Dave
Pozice v kapele : bubeník
Datum narození : 29.5 1976
Žena/přítelkyně : Mia Tylor
Děti : nemá
Narodil se 29.5 1976 v Los Angeles. Jeho otec roidnu opustil hcvíli po jeho narození. Svoje první bubny dostal ve 12-ti letech. Později se jeho rodina přestěhovala do Vacaville, kde v roce 93 založil s Jacobym Papa Roach. Zdárně udělal maturitu a začal studovat v Seatllu. Vymyslel logo Papa Roach. Ve volném čase maluje obrazy. Je ženatý s Miou Tyler.
Jerry Horton
Přezdívka : Jerry
Pozice v kapele : kytara
Datum narození : 10.3 1975
Žena/přítelkyně : Jessica Lee
Děti : nemá
Narodil se 10.3 1975 v Charlestonu v kalifornii. V roce 1982 se přestěhoval do Vacaville. Ve 14-ti se začal zajímat o hudbu. Velký vliv na jeho rozvoj měly kapely jako Metallica, Faith No More, Ministry atd. Na kytaru se naučil hrát sám. V 18-ti se pomocí sví přítelkyně dozvěděl o kapele Papa Roach a následně se přidal. 21.12 2002 se oženil s Jessicou Lee. Je abstinent a nekuřák a jako jediný z kapely pochází z nerozpadlé rodiny. Hodně hraje na Plyastation.
Tobin Esperance
Přezdívka : Toby
Pozice v kapele : basa
Datum narození : 14.11 1979
Žena/přítelkyně : Jennifer
Děti : Eve
Je nejmladším členem kapely. Narodil se 14.11 1979 ve Vacaville. Jeho rodiče se rozvedli když mu bylo 6 let. V 8 letech se učiů hrát na baskytaru a naučil se na ni hrát sám. Čas od času zastupoval původního baskytaristu Papa Roach Willa Jamese až do té doby než z kapely odešel. To se k ní pak přidal natrvalo. V roce 97 udělala maturitu a v roce 2002 se oženil s Jennifer a stal se otcem Evy. Tobin je nejmuzikálnějším a nejspokojenějším členem kapely.


Papa Roach - Historie

26. srpna 2006 v 14:22 Papa Roach
Historie Papa Roach
V malém kalifornském městě Vacaville, čtyři vysokoškolští kámoši- Coby Dick (Shaddix) ,
Jerry Horton, Dave Buckner a Will James se rozhodli založit skupinu. V roce 1993
se pojmenovali Papa Roach a skupina jejíž vliv byl obsažený obsažený v nápadné Bay
Area začali nahrávat. Papa Roach se rychle dostali do špičky Vacavilleské hudební
scény s jejich směsicí Hip-Hopu, Groove-Funku a Harcoru.

Po pár letech hraní v kavárnách, pizzeriích byli pozváni do míst jako Cactus Club v
San Jose, Cattle Club v Sacramentu a Berkeley Square v Berkeley. Přijeli nepředvídatelní,
syrovou silou oplývající a na ŽIVO, tím zaujali Papa Roach pozornost mladších posluchačů.
A ti se jim naplno odvděčili, když přišli na všechny jejich koncerty. Už v těchto ranných
letech byli Papa Roach schopni podporovat na dvou koncertech The Deftones.

Jedna z nejvíce pokládaných otázek je o vzniku jejich jména.
Zdá se, že Dave Buckner měl Cd jazzového zpěváka Pancho Sancheze, zvaného
Papa Gato. K názvu se připojilo poslední jméno Dickovi babičky, jež bylo "Roatch".
Se souhlasem k Dickovo nápadu nakreslili kluci logo- ŠVÁBA-aby jejich název nemohl
být spojen s marihuanou. "To není to, o co nám jde; jsme druh stejně jako švábi, a ti
také nemůžou přežít vždy-jsme pevná, bojovná kapela.

V létě 1996, když uskutečňovali něco, aby to bylo speciální, Papa Roach se
rozhodli udělat nutné změny k dosáhnutí dalšího stupně ke slávě. Za prvé skupina
vyměnila basáka Willa Jamese, kvůli jeho oddanosti ke kostelu, a tak zamezil zkoušení
a hraní na vystoupeních celé léto. Papa Roach nemuseli zas tak dlouho hledat nového
basáka. Tobin Esperance, kterému bylo teprve 16 let a který od 13-ti let jezdil s Papa
Roach se ochotně ke kapele přidal jako nový basák.

"Old Friends From Young Years" bylo nahráno za 700$ v E.S.P. studiích v Pittsburgu,
v Kalifornii, a následně vydáno v únoru roku 1997. Obsahovalo 13 písní včetně písní
"Orange Drive Palms" a "Liquid Diet". Kapela překvapila, když se stala #1 v
Sacramentském nejžádanějším žebříčku nepřetržitě po pět týdnů. Papa Roach se
proslavili vydáním jejich prvního alba po několika vystoupeních. Vacavillského
vystoupení se zúčastnilo 700 dětí, po vydání CD se jich dostavilo v Berkeley na 300 a v
Sacramentu na 400.

Velká obliba Papa Roach ale nevyprchala, ale stále narůstala a Papa Roach začali být
zváni na hodně velkých mezinárodních akcí. Také podpořili mnoho dnes přicházejících
skupin do agresivního rockového žánru, včetně skupin Incubus, Sevendust,
Powerman 5000, Snot, Far, Human Waste Project, Downset a Fu Manchu.

Ačkoli je album Infest nejvýznamnějším albem, Papa Roach už několik roků chrlili do
světa svá CD. Jejich prvně nahraným dobrodružstvím bylo v roce 1995 "Caca Bonita",
po které přišlo v roce 1997 Old Friends From Young Years. Dvě více nezávislá CD také
vydali v letech 1998- 5 Tracks Deep a v roce 1999 Let ´Em Know.

Navzdory jakémukoli pořádnému ochucení Infest zastupoval začátek cesty téhle mladé
kapely. Jako hlavní písničku přislíbili Papa Roach "coming to infest". Aby ten, kdo dává
přednost poučení si chtěl nepochybně koupit album. "Pop music jako Britney Spears je
vlastně o ničem," tvrdí Dick. "Je to jenom takovej bonbónek. Já nechci utéci realitě - chci
vstoupit hluboko do ní."

Jejich dalším počinem je album lovehatetragedy vydané v roce 2002 (v září). Lovehatetragedy se v Americe prodalo přes 500 000 kopií! První song který z alba vypustili do světa byl z roku 1998's 'She Loves Me Not'. Když se Shaddixe zpetali na důvod proč skaldbu na album umístli jeho odpověd byla: Song přežil test času.
Jejich nejnovější album Getting Away With Murder (2004) zaznamenalo u Papa Roach velkou změnu…Místo řevu a rapu, tak klasického u Papa Roach, nastoupil zpěv občas kombinovaný se řvaním. Kytary už nebyly tak ostré ale lehce uhlazené…vůbec to nebylo na škodu. Byla to příjemná změna a možná pro některé fanoušky změna překvapivá. Melodie jsou chytlavé a příjemně se celé album poslouchá. První singl Getting Away With Murder zaznamenal návrat Papa Roach na scénu. A další singl Scars to vše završil, nádherná melodie a vše ostatní do sebe zapadalo. Doufám že další album bude taky stejně dobré.